PODZIAŁ GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA

Okręg nr 1

NR

GRANICE OBWODU GŁOSOWANIA SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
   

1

aleja Baltic Park Molo, B. Chrobrego numery: 33, 35, 37, 40, 42, 44, A. Cieszkowskiego, Energetyków, E. Gierczak, aleja Interferie, Kapitańska, J. Kasprowicza, Komandorska, M. Konopnickiej, S. Małachowskiego, F. Nowowiejskiego, W. Orkana, E. Orzeszkowej, Powstańców Śląskich, B. Prusa, H. Sienkiewicza, J. Słowackiego, B. Trentowskiego, K. Ujejskiego, Uzdrowiskowa, Zdrojowa, S. Żeromskiego   „HOSSA” Centrum Edukacji i Wspierania Przedsiębiorczości Szczecińskiej Fundacji „Talent-Promocja-Postęp” ul. Kasprowicza 4 72-600 Świnoujście
 

2

Bałtycka, W. Broniewskiego, Bursztynowa, A. B. Chodorowskiej, A. Fredry, K.I. Gałczyńskiego, Graniczna, A. Grottgera, J. Kochanowskiego, Kossaków, Marynarki Wojennej, K. Miarki, S. Moniuszki, C.K. Norwida, F. Roosevelta, H. Siemiradzkiego, L. Staffa, J. Tuwima, Wojska Polskiego, G. Zapolskiej   Miejski Dom Kultury Galeria „ART” ul. Wojska Polskiego 1/1 72-600 Świnoujście
 

3

W. Bogusławskiego, F. Chopina, B. Krzywoustego, G. Narutowicza, I. Paderewskiego, M. Reja Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. G. Narutowicza 10 72-600 Świnoujście
 

4

J. Bema, J. Dąbrowskiego, B. Leśmiana, Marszałka J. Piłsudskiego, K. Pułaskiego, S. Wyspiańskiego Katolickie Liceum Ogólnokształcące ul. S. Wyspiańskiego 12 72-600 Świnoujście
 

5

Hołdu Pruskiego, Piastowska, W. Sikorskiego, Kardynała S. Wyszyńskiego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Piastowska 55 72-600 Świnoujście
 

6

Bydgoska, Chełmska, Gdańska, Grudziądzka, Z. i S. Kuglinów, Olsztyńska, Rycerska, Szkolna, Śląska, Toruńska, Warszawska Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Szkolna 1 72-600 Świnoujście
 

7

Drawska, Kaszubska, Małopolska, J. Markiewicza, Mazowiecka, Mazurska, Wielkopolska Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Szkolna 1 72-600 Świnoujście
 

8

Basztowa, Gdyńska, Grodzka, Herbowa, Hetmańska, Husarska, Legionów, Mieczowa, Poznańska, Strzelecka, Turniejowa, Ułańska, Zamkowa Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki ul. Gdyńska 26 72-600 Świnoujście

Okręg nr 2

 

9

  Z. Herberta, T. Kościuszki, M. Niedziałkowskiego budynek użytkowy Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej ul. Piastowska 62 72-600 Świnoujście
 

10

  Konstytucji 3 Maja Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I ul. M. Niedziałkowskiego 2 72-600 Świnoujście
 

11

  J. Matejki – numery: 1-33 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. W. Witosa 12 72-600 Świnoujście
 

12

J. Chełmońskiego, J. Malczewskiego, J. Matejki – numery: 34-37, W. Witosa Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. T. Kościuszki 11 72-600 Świnoujście
 

13

  H. Kołłątaja, Kujawska Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. T. Kościuszki 11 72-600 Świnoujście
 

14

Batalionów Chłopskich, Rybaki, S. Staszica, Wilków Morskich Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. S. Staszica 17 72-600 Świnoujście
 

15

I. Daszyńskiego, Grunwaldzka – numery: 41-41a, 45- 45b, 47-47i, 48-48b, 54-57a, Karsiborska, Lechicka, Lutycka, Łużycka, Nowokarsiborska, Odrowców, Portowa, Kontradmirała W. Steyera I Liceum Społeczne Fundacji „Logos” ul. Grunwaldzka 47 72-600 Świnoujście
 

16

  11 Listopada, J. Matejki – numery: 38-46 Dom Kultury S.M.L.-W. „Słowianin” ul. J. Matejki 43 72-600 Świnoujście

Okręg nr 3

 

17

Grunwaldzka – numery: 1-28a, 58-58a, 62a-e, 64, 65- 65c, 67, 73, 88, 97-100 Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. S. Staszica 17 72-600 Świnoujście
 

18

Grunwaldzka – numery: 34, 37, 50c-50d, 51a-51b, 53- 53a, 62, 64a, 66, 68, 70, 71, 72, Krzywa I Liceum Społeczne Fundacji „Logos” ul. Grunwaldzka 47 72-600 Świnoujście
 

19

Armii Krajowej, Plac Kościelny, Marynarzy, Monte Cassino, Plac Słowiański, Plac Wolności, Wybrzeże Władysława IV, Zaułek Kościelny Informacja Turystyczna Plac Słowiański 6/1 72-600 Świnoujście
 

20

  Bohaterów Września Muzeum Rybołówstwa Morskiego Plac Rybaka 1 72-600 Świnoujście
 

21

M. Beniowskiego, B. Chrobrego z wyłączeniem numerów: 33, 35, 37, 40, 42, 44, M. Drzymały, Jachtowa, Jana z Kolna, Mieszka I, S. Rogozińskiego, L. Teligi, Wodna, Żeglarska Kapitanat Portu Wybrzeże Władysława IV Nr 7 72-600 Świnoujście
 

22

Artyleryjska, N. Barlickiego, Białoruska, Brzegowa, Bunkrowa, Duńska, Dworcowa, Fińska, Holenderska, Kasztanowa, Ku Morzu, Ludzi Morza, Łąkowa, Mostowa, Nadbrzeżna, Norweska, Nowoartyleryjska, Okólna, Wiceadmirała K. Porębskiego, Skandynawska, J. Sołtana, Szwedzka, Węgierska, Wrzosowa, Wyspowa, Żwirki i Wigury   Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Białoruska 2 72-602 Świnoujście
 

23

Czeska, Jana Pawła II, S. Jaracza, H. Modrzejewskiej, Niecała, Sosnowa Miejski Dom Kultury Filia Nr 2 ul. Sosnowa 18 72-602 Świnoujście
 

24

I Armii Wojska Polskiego, Barkowa, Brzozowa, Głęboka, Kanałowa, Kwiatowa, Łęgowa, 1 Maja, Miodowa, Ogrodowa, Osadników Wojskowych, Owocowa, Promowa, Prosta, Trzcinowa, Warzywna, Wąska, Wierzbowa, Zacisze   Miejski Dom Kultury Filia Nr 3 ul. 1 Maja 40 72-603 Świnoujście
 

25

Gajowa, Gradowa, Kręta, Lawendowa, Odrzańska, Osiedlowa, Pogodna, Polna, Pomorska, Sąsiedzka, Słoneczna, Spokojna, Sucha, Szantowa, Szmaragdowa, Sztormowa, Tęczowa, Turkusowa, Wolińska, Zalewowa, Zarzecze   Miejski Dom Kultury Filia Nr 1 ul. Zalewowa 40 72-605 Świnoujście