Nasz kurs to Świnoujście

Naszych kandydatów znacie z pracy, z zakupów w sklepie, z ulicy… po prostu. To ludzie, których poznajecie, bo to świnoujścianie. Wszyscy jesteśmy świnoujścianami. Grupa Morska – Cała Naprzód ma swoich radnych w Radzie Miasta Świnoujście od 2002 r. Chociaż nie robimy „przedstawień” przed kamerami na sesjach już wiele naszych projektów zostało wdrożonych. O tych kolejnych usłyszycie już wkrótce. My pracujemy by wszystkim nam żyło się tutaj lepiej: Tobie, mnie, naszym dzieciom i wnukom. Świnoujście zmienia się na lepsze i nasi radni z Grupy Morskiej mają w tym udział. Ale jeszcze wiele przed nami.

Minęła kolejna kadencja Rady Miasta Świnoujście w której zasiadali reprezentanci Grupy Morskiej Cała Naprzód. Mam nadzieję, że z uznaniem oceniacie Państwo nasze działania w lokalnym samorządzie. Przyszła pora na nowe wybory i kolejnych reprezentantów w Radzie Miasta. Przedstawiam Państwu 27 kandydatek i kandydatów do świnoujskiego samorządu. Nazwiska na listach w trzech okręgach, to połączenie dokonań, doświadczenia i energii. Z całym przekonaniem mogę polecić każdą z osób. Oni dobrze znają swoje osiedla i problemy mieszkańców. Te lokalne potrzeby poszczególnych dzielnic są dla nas najważniejsze. W kolejnej kadencji chcemy zająć się rozwiązywaniem bolączek naszego miasta, aby nam wszystkim żyło się lepiej.

Trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich, jednak to kto będzie nas reprezentował przez najbliższe 5 lat, zależy przede wszystkim od Was.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili społecznościowych kandydatów. Wkrótce przedstawimy nowy program i nowe pomysły na nasze miasto. Chcemy z Wami rozmawiać. Was słuchać.

Świnoujście to jest nasze miejsce na ziemi, nasza mała wyspiarska ojczyzna.